HER MEVSİM DALINDAN YEŞİL ERİK ERİKCİM.COM

YEŞİL ERİK Mİ AŞERİYORSUNUZ ?

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK YEŞİL ERİK TEDARİKÇİSİ ERİKCİM

Dalından Taze Yeşil Erik

Yeni

Verita Ananas

0,00 TL

Stoktan Aynı Gün Kargo

Ürün Açıklaması

Paket İçeriği : 1 Adet.

Verita Gold Ananas daha fazla lezzet sloganı ile üretilmekte ve bunun için olgunlaşmadan hasat edilmemektedir. Bundan dolayı Verita Gold Ananas aldığınızda lezzetinden emin olabilirsiniz.
Verita Gold Ananas tazedir. En iyi ürünü alabilmek için gerekli tüm kriterlere uygun olarak yetiştirilen Verita Ananaslar, kalite kontrol aşamasında özenle seçildikten sonra size sunulur. Verita Gold Ananas hormonsuzdur. Tam tadında, tamamen doğal ve sağlıklıdır. Verita Gold Ananası güvenle tüketebilirsiniz.

Vitamin Değerleri
Verita Gold Ananas yüksek miktarda C vitamini içerir. Ayrıca B ve A vitaminleri yönünden de zengindir. Önemli miktarda demir ve kalsiyum içeren Verita Gold Ananas, diğer gıdalarda çok az bulunan ve kemik gelişiminde çok önemli yeri olan manganez için doğal bir kaynaktır.

Faydaları
Bromelain enzimi sayesinde meme, akciğer ve bağırsak kanserine karşı koruma sağlar, içerdiği folik asitler ile hamilelik esnasında sağlıklı bebekler için doğal besin kaynağıdır, antioksidan özelliği ile kansere karşı koruyucudur, içerdiği manganez sayesinde kemik gelişimine katkıda bulunur, yaraların çabuk iyileşmesine katkısı vardır, yüksek B ve A vitamini kaynağı olarak saç ve cilt sağlığına faydalıdır, yağ depolanmasını önleyerek selülit oluşumunu engeller.

Ürün Hakkında Detaylı Bilgi